З конвеєра нового заводу у Дніпрі зійшли перші 40 шафових газорегуляторних пункти

22 березня 2021 о 13:05 - 959

Andrey FedorovAndrey Fedorov


З конвеєра нового заводу у Дніпрі зійшли перші 40 шафових газорегуляторних пункти

Нещодавно з конвеєра заводу по виробництву газового обладнання RGC Production зійшли перші 40 одиниць шафових газорегуляторних пунктів.

Про це повідомили на сайті Роздорської селищної громади Дніпропетровської області.

Завод відкрився у січні 2021 року на базі АТ «Дніпропетровськгаз». Потужність заводу покриватиме потреби ряду областей України в новітніх шафових газорегуляторних пунктах (ШГРП). Це обладнання, яке забезпечує зниження тиску газу та підтримує його на заданому рівні.

ШГРП також призначені для комерційного обліку споживання газу при постачанні блакитного палива промисловим та комунально-побутовим об’єктам.

«Відкриття та робота сучасного заводу на базі АТ «Дніпропетровськгаз» – це великий вклад в промисловість області та країни загалом. Якісних аналогів газового обладнаня на території України немає, а закупівля імпортних ШГРП – не рентабельна. Наш завод зможе покривати потреби щонайменше Дніпропетровської, Запорізької, Харківської областей, а також міст Дніпро, Харків і Кривий Ріг», – коментує директор технічний АТ «Дніпропетровськгаз» Сергій Бачурин.

Станом на початок 2021 року в низці східних регіонів України налічувалося близько 2500 ШГРП, які знаходяться в експлуатації більше 20 років і потребують заміни. На разі в країні активно функціонують 2 виробництва RGC Production: у Львові та Дніпрі. Незабаром планується відкриття третього заводу у Вінниці.

Декілька років тому «Лица» повідомляли про те, що РГК і TARTARINI уклали контракт на поставку обладнання для заводу RGC PRODUCTION.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: