Яскрава і затишна: як виглядає оновлена школа в Іларіоновому?

20 листопада 2020 о 17:30 - 3664

AvatarVirsavia Gonchar


Яскрава і затишна: як виглядає оновлена школа в Іларіоновому?

Яскрава тепла будівля, всередині – сучасні класи та спортивні зали. У таких умовах наразі навчаються учні опорної школи в Іларіоновому.

Заклад модернізували обласним коштом, а громада допомогла з мультимедійним обладнанням. До оновленого закладу завітав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Зараз понад 900 учнів Іларіонівської опорної школи навчаються в гарних комфортних умовах. Заклад світлий, теплий, європейський. Тут модернізовані класи, спортивні й танцювальна зали. Є медіатека та ресурсна кімната», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Іларіонівській опорній школі – понад півстоліття. Але таку масштабну реконструкцію провели вперше. Будівлю і територію навколо осучаснили. Всередині тепер є затишні коридори, сходи. Загалом всі зручності для дітей та персоналу.

«Школа змінилася кардинально. Мені дуже до вподоби. Зробили гарні умови для навчання. Поставили проєктори у класах. Можна подивитися фільм – стало набагато цікавіше», – сказала учениця 7 класу – Ксенія Байлим.

Візитівка Іларіонівської школи – яскравість. Про це говорить не тільки офрмлення будівлі ззовні, але й світлі сучасні класи, які мають сучасну начинку.

«Майже 40 років працюю в цій школі. Такі зміни бачу вперше. Те, що було раніше, і зараз – небо і земля. Така краса радує око. Все сучасне, гарне, функціональне», – поділилася вчителька – Людмила Олійник.

Велика увага приділена спортивному розвитку дітей. Для уроків фізкультури зробили дві спортивні зали та одна танцювальна. Є куточок воркауту і зала з татамі.

Також на першому поверсі є ресурсна кімната, власна бібліотекаі і навіть музей, в якому експонати розповідають про історію освіти у селищі.

В Іларіонівській опорній школі – понад 900 учнів, з них 20 особливих, з якими працюють психолог, логопед і дефектолог.

В школі навчаються маленькі, щасливі мешканці Іларіонового та навколишніх сіл.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: