Яким чином один з проспектів міста стане швидкісною автострадою

11 листопада 2020 о 11:45 - 1372

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Яким чином один з проспектів міста стане швидкісною автострадою

Новий безпечний перехід над Слобожанськім проспектом з’явиться в районі торгово-розважального центру «Наша Правда». Про це пишуть міські урбаністи на стронці Facebook.

Цей проект був анонсований ще у 2010 році але довгий час залишався лише на папері. Як і шість інших. З усіх обіцяних семи надземних переходів над Слобожанськім проспектом збудували лише один, на початку проспекту в районі зупинки проспект Мануйлівська в 2016 році. У вересні 2018 року на міській містобудівній раді в рамках загальної концепції розвитку Індустріального парку на місці колишньої території НТЗ розглядалось питання будівництва цього надземного переходу.

І ось лише тепер далі по проспекту з’явиться ще один перехід. Будувати стане приватна компанія, яка й володіє торгівельно-розважальним комплексом «Наша Правда» – ТОВ «АСТА». Ця фірма належить до сімейства компаній «ALEF Estate».

Крім того, в коментарях до публікації стало відомо, що територія будинку №26 на проспекті Слобожанський також належить ТОВ «АСТА», і на цьому місці планується створення ще одного торгового комплексу, а надземний перехід їх між собою з’єднає.

Завдяки будівництву подібного переходу проспект наближається до того, щоб стати швидкісною автострадою в межах міста. Але поки Слобожанській таким не став і напередодні вночі на ньому трапилась велика автотроща за участю 5 авто.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: