Який він, новий трамвай, виготовлений на Південмаші? (фото)

22 квітня 2021 о 14:00 - 885

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Який він, новий трамвай, виготовлений на Південмаші? (фото)

Трамвай заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що виготовляється на нашому ракетному заводі, справив позитивне враження на транспортників, які взяли участь у першій поїздці-випробуванні.

Хоча, як пише місцевий Департамент транспорту та інфраструктури, були виявлені незначні недоліки, які необхідно буде усунути.

Згідно з вимогами міжнародної сертифікації, перед використанням на маршруті нової моделі, необхідно провести післязаводську обкатку вагону пробігом не менш за 1000 км.

Для випробування було обрано лінію трамваю #11, виявляється, саме тут є можливість перевірити вагон у різних умовах роботи.

У першій поїздці взяли участь спеціалісти заводу-виробника, керівництво КП Дніпровський електротранспорт, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев, а також генеральний директор заводу Татра-Юг Анатолій Кердивара.

Нова низькопідлогова модель сподобалась першим пасажирам рейкового транспортного засобу.

Наразі проводяться перемовини між Дніпровською міською радою та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) щодо реконструкції трамвайного маршруту #19 та закупівлі нових трамвайних вагонів. Саме тому необхідно оглянути усі можливі варіанти рухомого складу, який згодом може працювати у Дніпрі, у тому числі й нову модель від Татри-Юг.

Раніше ми повідомляли про те, що до Дніпра приїхав тролейбус, який може перевезти все населення міста (відео).

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: