Які вакансії актуальні у Дніпропетровській області

28 квітня 2022 о 08:48 - 5168

EditorEditor


Які вакансії актуальні у Дніпропетровській області

Станом на 26 квітня 2022 року у базі даних Дніпропетровської обласної служби зайнятості налічується 1339 актуальних вакансій, з них: 627 – робітничі посади; 593 – для службовців; 351 –для осіб з інвалідністю.

Про це “Лицам” повідомили у Дніпропетровській обласній службі зайнятості.

Підприємства та компанії шукають, вантажників, електрогазозварників, електромеханіків, електромонтерів, операторів лінії у виробництві харчової продукції, приймальників поїздів, слюсарів, трактористів, апаратників очищення стічних вод та ін.

Також є робота для водіїв, бухгалтерів, лікарів, менеджерів, продавців, психологів, пекарів, швачок тощо.

Здебільшого вакансії пропонуються на підприємствах та установах переробної промисловості; добувної промисловості та розроблення кар’єрів; також у сфері транспорту, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності, оптовій та роздрібної торгівлі, охорони здоров’я та надання соціальної допомоги та ін.

Переглянути усі наявні вакансії можна на сайті Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Якщо вас зацікавила будь-яка із запропонованих вакансій, звертайтесь до найближчого базового центру зайнятості або філії ОЦЗ.

Шановні роботодавці!
У зв’язку зі зростанням у Дніпропетровській області кількості вимушених переселенців, які шукають роботу, Дніпропетровський обласний центр зайнятості просить повідомити базові центри зайнятості та філії ОЦЗ про потребу ваших підприємств у працівниках, – закликають у службі зайнятості.

Раніше також “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: