Як вибрати валізу для леді, дитини та бізнесмена?

28 грудня 2021 о 17:46 - 10621

Avatarredaktor


Як вибрати валізу для леді, дитини та бізнесмена?

У кожної подорожі своя мета, терміни та компанія. Комфорт поїздки починається з багажу: треба взяти все потрібне, нічого не втратити у дорозі, привезти рідним подарунки. Брендові тревел-аксесуари від компанії, створеної в 1910, шукайте тут. Якісні матеріали, надійна фурнітура, гарантія виробника роблять подорож максимально комфортною. Як вибрати моделі для різних мандрівників?

Дитячі валізи-іграшки

Малюк може сам везти свій багаж, це виховує у дитині відповідальність та уважність.

Прекрасний варіант для авіаподорожі:

  • такі валізи належать до ручної поклажі;
  • жорсткий корпус із цікавими малюнками – готова іграшка, сидіння, стіл для малювання, транспортний засіб;
  • обтічні форми безпечні для дитини;
  • чотири великі колеса стійкі та безшумні.

Валіза для тинейджерів

Поїздка до літнього табору, на спортивні змагання або гастролі вимагає багато взуття та одягу. Для підлітків рекомендовані моделі із жорстким корпусом, на якому зручно відпочивати. Чотири колеса та телескопічна ручка моделей від American Tourister допомагають знизити навантаження на хребет. У моді яскраві принти із героями Disney, Star Wars, Marvel. Доповніть валізу об’ємом 36-92 л стильним рюкзаком для ручної поклажі.

Стильний багаж леді

Більшість досвідчених туристок примудряється вмістити все необхідне у б’юті-кейс, сумочку та валізу середнього розміру. Зручні для відпусток та відряджень елегантні валізи із серій LOST IN BERLIN та PLUME компанії Lipault:

  • кути заокруглені;
  • усередині м’яка підкладка та ремені з регулюванням;
  • крім телескопічної ручки, моделі мають зручні ручки на верхній і бічній частині: багаж легко нести в будь-якому положенні;
  • надійні блискавки закриті на кодовий TSL-замок;
  • до ручки прикріплена брендова багажна бирка.

Мобільні офіси для бізнесменів

Такі моделі не просто перевозять документи, виставкові зразки продукції та захищають ноутбук від випадкових ударів. Більшість бізнес-моделей забезпечені органайзерами та USP-портом. Заряджання смартфону від валізи рятує під час тривалого очікування рейсу. Топменеджери віддають перевагу бізнес-колекції X BLADE 4.0, SPARC SNG, LITE-BIZ.

Форма та обсяг багажу залежить від тривалості поїздки. Для коротких відряджень зручні стильні сумки-органайзери та рюкзаки Samsonite на колесах: з такою моделлю добре з’явитися на презентацію або семінар. Зберегти костюм для виступу у салоні авто допоможе надійний портплед.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: