Як у школах Дніпра пройшов день знань

01 вересня 2021 о 19:00 - 2602

EditorEditor


Як у школах Дніпра пройшов день знань

Про те, як пройшли урочисті заходи з нагоди Дня знань у Дніпрі, розповіли на сайті міської ради.

«Ми провели це свято виключно для наймолодших і найстарших учнів, адже для першачків це перший в житті дзвоник, а для наших майбутніх випускників – останній. Ми відійшли від стандартних урочистостей, для цього радилися зі школярами та батьками. Цьогоріч у нас 3 класи першачків (88 хлопчиків та дівчат) та 2 класи одинадцятикласників», – поділилася директорка СЗШ № 2 Наталя Пшеничнікова.

Дуже хотів побачити однокласників після онлайн-навчання майбутній випускник Ростислав Купрій:

«Дуже добре, що ми відійшли від звичайного святкування, – так веселіше. Нарешті я зможу поспілкуватися із друзями. Дистанційка мала й свої плюси, проте живе спілкування краще».

Сьогодні відчинились усі школи Дніпра, діти навчатимуться офлайн. Зараз у місті «зелена зона» щодо коронавірусу. У міському департаменті гуманітарної політики зазначили, що всі заклади оснащені санітайзерами, мають термометри.

«Дивимось на рекомендації МОЗу й максимально розмежовуємо масові заходи, як тут ( у школі № 2, – ред) – проходить свято виключно для першокласників та майбутніх випускників. Якщо буде «червона» чи «жовта» зона, то за рішенням педради – перехід на змішану форму, а «червона» – на дистанційне навчання. Крім того, ми виконуємо вимоги з вакцинації: на сьогодні у нас 47 % прищеплених працівників шкіл та дошкільних закладів», – повідомила заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Олена Яковенко.

Раніше “Лица” також інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: