Як допомогти бездомним тваринам та птахам зимою

20 січня 2021 о 15:15 - 1833

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Як допомогти бездомним тваринам та птахам зимою

Зараз Дніпро, область та всю Україну накрили неймовірні холоди. І якщо нам, людям, не складно вберегти себе від негоди, то брати наші менші, зазвичай, дуже страждають в таких холодний час.

На Фейсбук-сторінці громадської організації UAnimals розповіли як допомогти, а іноді навіть врятувати бездомних тварин чи пташок.

Найкраще, що ви можете зробити, щоб врятувати життя це взяти домашнього улюбленця додому або знайти їй перетримки, а потім будинок. Якщо немає такої можливості кожен з нас може хоча б допомогти тваринам пережити зиму:

 • Зігріти.
  Впустіть тваринку погрітись та набратись сил до офісу, магазину, під’їзду, або облаштуйте утеплену хатинку для ночівлі у безпечному місці. Переконайтесь, що коти мають доступ до/з підвалу.
 • Нагодувати.
  Дайте теплої води, теплої їжі. Годувати можна наприклад теплою кашею із субпродуктами, кормом политим теплою водою.
 • Не нашкодити.
  В жодному разі НЕ можна давати зіпсовані харчі, кістки (особливо пташині та рибні) та молоко. Інакше бажання допомогти може призвезти до хвороби і навіть смерті тварини. Також в жодному разі, НЕ можна годувати птахів смаженим соняшником, пшоном, хлібом, зіпсованою їжею чи будь-яким зерном з пліснявою.
 • Дотримуватися чистоти.
  Не забувайте забирати непотрібні мисочки та прибирати місця підгодовування чи ночівлі тварин аби не перетворювати ці місця на смітник провокуючи інших людей на агресію в бік невинних тварин.

У зоозахисній громадській організації UAnimals gросимо поширювати цю інформацію серед друзів та долучатись до зоозахисної зимової акції #допоможи_пережити_зиму!

Раніше ми повідомляли, де на Дніпропетровщині найбрудніше повітря сьогодні.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: