Як дніпровські ЗМІ очищують репутацію міської влади, виправдовуючи вирубку дерев

04 березня 2021 о 19:30 - 30266

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Як дніпровські ЗМІ очищують репутацію міської влади, виправдовуючи вирубку дерев

24 лютого на сайті Дніпровської міської ради з’явився проєкт рішення виконкому про вирубку 345 дерев для будівництва нового жилого комплексу у Довгій балці по проспекту Б. Хмельницького.

У документі не вказано, що дерева у балці на проспекті Б. Хмельницького будуть вирубані, а всього лиш “замінені на дерева у кількості 35 одиниць та кущі у кількості 922 одиниці” у зв’язку з необхідністю виконання будівельних робіт ТОВ “ОЛЬВІЯ БІЛДІНГ СІСТЕМЗ”.

Виправдовуючи знищення природних ресурсів “рятувальним кругом” покинутій балці, міськрада дає дозвіл на вирубку, а для того, щоб уникнути критики містян у свою адресу – замовляє у підконтрольних ЗМІ хвалебні статті.

3 березня ряд дніпровських ЗМІ одночасно (об 11:00) публікують майже однакові статті про очищення “депресивної покинутої балки” без посилання на джерело та з оригінальними фотографіями планів забудови, які до цього моменту не були ніде оприлюднені. Окрім фотографій плану розбудови житлового комплексу, до всіх статей  прикріплені фото поточного вигляду балки зі сміттям та приписами про те, що місце стало осередком скупчення наркоманів та безхатьків.

 

Для довідки: згідно з даними аналітичної платформи YouControl, товариство з обмеженою відповідальністю “ОЛЬВІЯ БІЛДІНГ СІСТЕМЗ” було зареєстровано 22 липня 1997 в Дніпрі по вул. Лабораторна, 45. Керує підприємством Євген Любушкін. Статутний капітал – 7,5 млн грн. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових приміщень. Кінцевими бенефіціарами компанії є офшорна фірма “Беверлон Холдінгс Лімітед” (Нікосія, Кіпр) і дніпровська компанія “Альтус Ассетс Актівітіс”. 89,9% підприємства належить офшорній юридичній особі. Відзначимо, що “Ольвія Білдінг Системз” входить до групи “Ольвія” бізнесменів Валерія Кіптіка і Руслана Шостака, яким належать мережі магазинів Eva і Varus.

 Єгор Євтушенко, спеціально для Litsa.com.ua 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: