Художниця з Кривого Рогу отримала президентську стипендію

15 лютого 2021 о 11:00 - 540
Художниця з Кривого Рогу отримала президентську стипендію

Художниця з Кривого Рогу Юлія Іванова отримала президентську стипендію та увійшла в ТОП-25 стипендіатів у сфері образотворчого мистецтва. Цьогоріч нею відзначили понад дві сотні учнів – молодих письменників і митців.

Про це повідомляє «Суспільне Дніпро».

Юлія Іванова, яка навчається у 11-му класі художнього профілю Криворізького обласного ліцею інтернату для сільської молоді, увійшла до ТОП-25 стипендіатів у сфері образотворчого мистецтва. На сайті президента у переліку стипендіатів знайшла своє ім’я та прізвище.  Дівчина мріє пов’язати все своє життя з мистецтвом.

У ліцеї, на профільному художньо-економічному факультеті, Юлія вивчає художнє мистецтво професійно. У цьому їй також допомагає художниця, викладачка, галеристка та подруга Дарія Маслюкова.

«Минулий рік був плідний, вона отримала стільки нагород, грамот, брала участь у конкурсах, виставках. Зібрала букет своїх нагород, зробила портфоліо і відіслала на оцінку до міністерства. Звісно, вона гідна цього», – каже викладачка Дарія Маслюкова.

Юлія почала малювати у вісім років. Зараз їй 16, на рахунку – десятки картин, участь у мистецьких заходах у рідному місті, в обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках і конкурсах. До портфоліо увійшли 20 робіт художниці, які виконані у різних техніках та жанрах.

Юна художниця ще не отримала банківську картку, на яку їй нараховуватимуть стипендію у сумі 2600 гривень на місяць. Говорить, що це гарна мотивація працювати більше і краще.

Також ми писали: Художниця з Новомосковська потрапила до Книги Рекордів України.

 

 

Поділитися: