Вихованки Дніпровської спортивної школи олімпійського резерву з гімнастики стали переможницями та призерками Чемпіонату України.
Про це повідомляє Суспільне.
Спортсменки Марта Швачко і Тая Редька вибороли “золото”. Варя Чубарова здобула “срібло”, а Марія Гайдукова і Таня Херсонська – “бронзу”.
Також третє місце у групових вправах зайняли Емілія Лавринець, Катерина Шостак, Даніела Чеботарьова, Любов Козакова та Ліза Власенко.
У командному багатоборстві команда Дніпропетровщини виборола “срібло”.
Чемпіонат України з художньої гімнастики серед дорослих та юніорів проходив в Ужгороді.