Художні гімнастки з Дніпра стали переможницями та призерками Чемпіонату України

07 грудня 2022 о 17:00 - 19078

Avataradmin


Художні гімнастки з Дніпра стали переможницями та призерками Чемпіонату України

Вихованки Дніпровської спортивної школи олімпійського резерву з гімнастики стали переможницями та призерками Чемпіонату України. 

Про це повідомляє Суспільне.

Спортсменки Марта Швачко і Тая Редька вибороли “золото”. Варя Чубарова здобула “срібло”, а Марія Гайдукова і Таня Херсонська – “бронзу”.

Також третє місце у групових вправах зайняли Емілія Лавринець, Катерина Шостак, Даніела Чеботарьова, Любов Козакова та Ліза Власенко.

У командному багатоборстві команда Дніпропетровщини виборола “срібло”.

Чемпіонат України з художньої гімнастики серед дорослих та юніорів проходив в Ужгороді.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: