ХК «Дніпро» розгромив ХК «Білий Барс»

11 січня 2021 о 16:15 - 952

9 січня, в стартовому матчі 24-го туру регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч зійшлися «Дніпро» і «Білий Барс». Дніпряни перемогли з рахунком 9:1.

Набагато активніше перший період почали дніпряни, відразу закривши «Білий Барс» в їх зоні і не дозволяючи супротивнику навіть будувати атаки на ворота Петрова. Такий пресинг за перші 10 хвилин матчу вилився в дві закинуті шайби — Крисанов і Матусевич дали «Дніпру» комфортну перевагу.

У третьому періоді «щукам» вдалося довести рахунок до розгромних 9: 1 — по шайбі закинули Целогородцев і Ніконов, а також дублем відзначився Каракулько. Таким чином, дніпряни виграли в третьому матчі поспіль і продовжують утримувати четверте місце в таблиці. Відзначимо, що по ходу цього матчу 5 (2 + 3) очок на свій рахунок записав Олександр Каракулько і ще 4 (1 + 3) бали — на рахунку Антона Крисанова.

Нагадаємо, форвард ХК Дніпро зробив найшвидший дубль в історії УХЛ.