Володимир Зеленський: У Кремнієвій долині є російські айтішники, але ж РФ не вводить туди війська

16 квітня 2021 о 12:30 - 722

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Володимир Зеленський: У Кремнієвій долині є російські айтішники, але ж РФ не вводить туди війська

Кремлівська риторика “захищатимемо російських громадян в Україні” небезпечна не тільки для України, а й для самої країни-окупанта РФ.

Про це президент Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю Le Figaro, яке дав виданню напередодні свого робочого візиту до Франції.

Мова про те, що РФ на  захопленій частині українського Донбасу роздала вже ~ 300 000 своїх паспортів, а потім її керівники заявили, що “будуть захищати росіян”.

“Це наша земля на всіх не умовних, а реальних картах світу. І на цих територіях живуть наші люди. І там є громадяни різних країн. І не треба захищати наші території від нас. …Ми бачимо їх риторику. Я вважаю це дуже небезпечним для нас, для Європи і, врешті-решт, для його (Путіна) країни “, – сказав глава держави.

За словами Зеленського, якщо взяти IT-фахівців, то Кремль з таким же успіхом міг би заявити, що “ми повинні захищати громадян Росії” в Кремнієвій долині.

“Але це не означає, що … потрібно заводити туди війська”, – додав він.

Президент зазначив, що Росія “очікує”, що ВСУ підуть в наступ на Донбасі, щоб мати привід для нового вторгнення: “Але ми не дамо їм такого” щастя “.

“Лица” також писали: Байден оголосить про нові санкції щодо Росії через злам SolarWinds і втручання у вибори.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: