Волинець уточнив про трьох гірників, які потрапили під обвал породи в Кривому Розі

04 грудня 2020 о 10:15 - 733

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Волинець уточнив про трьох гірників, які потрапили під обвал породи в Кривому Розі

Незалежна профспілка гірників України (НПГУ) оновила інформацію про надзвичайну подію на шахті “Тернівська”, де вчора на глибині 1 383 м стався обвал гірської породи.

Як повідомив лідер профсоюзу Михайло Волинець на сторінці в Facebook, з посиланням на рятувальників, під завалом опинилися троє людей. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Бійці гірничорятувальної служби спрацювали оперативно – розібрали завал і витягли людей. Двоє постраждалих доставлені до медичного закладу. Третій від госпіталізації відмовився”, – констатував Волинець.

При цьому він зазначив, що “багато в цій ситуації незрозумілого, сподіваюся на об’єктивне розслідування причин аварії”.

Раніше в цей день він повідомив, що на “Тернівській” стався обвал гірської породи, за попередніми даними, з-під завалів дістали одну людину.

“З шахти “Тернівська” (ПАТ ” Криворізький залізорудний комбінат “) повідомляють про обвал гірської породи на горизонті 1383 м. На місці обвалення працюють рятувальники. За попередньою інформацією з-під завалу дістали одну людину, інформацію про стан здоров’я уточнюємо”, – написав  Волинець.

Сьогодні також з`явився коментар голови Дніпропетровської ОДА на цю подію. «Обвал стався на горизонті 1383 метри. Один із шахтарів опинився під завалами. Ще один отримав поранення очей. На місці працювали рятувальники. Вони допомогли постраждалим та передали медпрацівникам для госпіталізації. Обидва гірники у стані середньої тяжкості. Загиблих немає. Робота на шахті не припиналася», зазначив очільник ДніпрОДА Олександр Бондаренко.

Ця шахта входить до складу Криворізького залізорудного комбінату (КЗРК), що спеціалізується на підземному видобутку залізної руди.

Компанії Starmill Limited належить 99,88% акцій комбінату.

КЗРК володіють група “Метінвест” і група “Приват”. Операційне управління підприємством здійснює група “Приват”.

Тим часом поліція відкрила кримінальне провадження за фактом обвалу на шахті у Кривому Розі. У повідомленні нацполіції йдеться про двох постраждалих гірників.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: