«Водні» чиновники попалися на торгівлі дозволами

21 серпня 2020 о 11:00 - 12573

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Водні» чиновники попалися на торгівлі дозволами

Заступник начальника одного з управлінь захисних масивів дніпровських водосховищ вимагав 100 тисяч гривень неправомірної вигоди, а начальник міжрайонного управління водного господарства – 3.000 доларів США. Затримали зловмисників під час одержання ними перших «траншів».

Про це повідомив Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Так, заступник начальника управління, який також є депутатом районної ради, вимагав від підприємця 100.000 гривень, обіцяючи безперешкодно передати в оренду складські приміщення, що перебувають на балансі установи.

«Корупційну діяльність посадової особи одного з управлінь захисних масивів дніпровських водосховищ викрили співробітники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області, слідчі обласного управління Нацполіції та військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України», – йдеться в повідомленні.

Крім того, викрито протиправну діяльність ще одного посадовця. Її задокументували оперативники та слідчі Соборного відділення поліції Дніпровського відділу поліції спільно з Дніпропетровською місцевою прокуратурою №2.

За постановку на облік громадянина як платника-користувача природними ресурсами начальник міжрайонного управління водного господарства Державного агентства водних ресурсів України вимагав 3.000 доларів США.

«19 серпня обох зловмисників затримали під час одержання перших «траншів» від визначеної ними суми неправомірної вигоди. Зокрема заступника одного з управлінь захисних масивів дніпровських водосховищ – під час отримання 48.000 гривень, а начальника міжрайонного управління водного господарства Державного агентства водних ресурсів – 11.200 гривень», – інформує поліція.

Зазначені кошти поліцейські вилучили та долучили до матеріалів кримінальних проваджень. Посадовців затримали у порядку статті 208 КПК України.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, минулого місяця на Дніпропетровщині на одержанні неправомірної вигоди, поєднаному з вимаганням, затримали керівника міжрайонного управління водного господарства.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: