ВО «Батьківщина» підтримуватиме на виборах Дніпровського міського голови Загіда Краснова

14 листопада 2020 о 17:30 - 4761

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


ВО «Батьківщина» підтримуватиме на виборах Дніпровського міського голови Загіда Краснова

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» у Дніпрі підтримуватиме у другому турі виборів міського голови, якій відбудуться 22 листопада, кандидатуру лідера партії «Громадська сила» Загіда Краснова.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Батьківщинівці» пояснюють таку свою позицію тим, що Загід Краснов має прогресивне бачення розвитку Дніпра зі збереженням історичної самобутності та архітектури.

«У програмі цього кандидата є дуже багато пунктів, спрямованих на розвиток малого та середнього бізнесу», – додають партійці.

Як зазначають в обласній «Батьківщині», Загід Краснов має неоціненний досвід в організації бізнесу, а ініційований ним політичний проект «Громадська сила» впродовж багатьох років незмінно нарощує кількість містян, які його підтримують. Це засвідчили і результати нинішніх виборів до Дніпровської міської та Дніпропетровської обласної рад.

Як телефоном підтвердив «Лицам» прессекретар Сергій Довгаль, столичне керівництво партії ВО «Батьківщина» розділяє та підтримує цю позицію дніпровців.

Нагадаємо, на виборах у Дніпрі 25 жовтня кандидатів від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» підтримали 2,36% виборців, які проголосували.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: