Влітку на Дніпропетровщині заборонять рух вантажівок

25 травня 2021 о 14:45 - 573

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Влітку на Дніпропетровщині заборонять рух вантажівок

Вже з початку червня в Дніпропетровській області вводять заборони і обмеження на рух великовантажного транспорту по дорогах і трасах.

Про це передає 056, посилаючись на Службу автомобільних доріг Дніпропетровської області.

Як стало відомо, з 1 червня в нашій області вводиться обмеження на рух вантажівок і фур в зв’язку з температурним режимом. Автомобілі, вагою понад 24 тонн, не зможуть рухатися по дорогах і трасах в денний час доби.

Обмеження руху пов’язано з тим, що вантажні автомобілі деформують дорожнє покриття при високій середньодобовій температурі. Якщо вдень стовпчики термометра показуватимуть вище +28 градусів – рух великих вантажівок вдень заборонено. Водії зможуть залишити свої автомобілі в спеціальних місцях для відстою, щоб не заважати іншим учасникам руху “, – розповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

У Дніпропетровській області вже розгорнули спеціальні відстійники для великих вантажівок. Дізнатися, де можна перечекати час заборони можна на спеціальній карті тут. Контролювати рух фур буде Національна поліція і “Укртрансбезпека”. Порушників режиму штрафуватимуть (від 510 грн) і примусово відправляти на спецмайданчика.

Варто зазначити, що такі обмеження поки що вводяться на дорогах національного та обласного значення. Влада міст в Дніпропетровській області будуть самостійно приймати рішення про додаткові обмеження.

Як “Лица” писали раніше:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: