Власників та керівників малих та середніх компаній запрошують на безкоштовний навчальний вебінар

30 березня 2021 о 10:06 - 919

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Власників та керівників малих та середніх компаній запрошують на безкоштовний навчальний вебінар

9 квітня відбудеться безкоштовний вебінар «Технологія прийняття стратегічних та щоденних управлінських рішень в умовах турбулентності».

Для участі у вебінарі запрошують власників та керівників мікро, малих та середніх компаній галузі гостинності, постачальників продуктів для HoReCa (готельно-ресторанний бізнес) та виробників і переробників з секторів машинобудування, електротехніки, хімічної промисловості.

Тренінг:
– для тих, хто хоче освоїти принципово нові шляхи розвитку свого бізнесу;
– для тих, хто прагне знайти кореневу причину постійного «гасіння пожеж»;
– для керівників підприємств, що намагаються вирішити існуючі проблеми свого бізнесу.

В результаті курсу учасники навчяться ставити під сумнів власні припущення, швидко та ефективно вирішувати бізнес-дилеми в умовах турбулентності ринку. Подивляться на власний бізнес з точки зору принципово іншої логіки до його ведення та зможуть знайти нові шляхи для розвитку.

Тренерка – Юлія Плієва, керівниця Apple Consulting® Спеціалізується на стратегічному менеджменті, продажах та маркетингу, системному мисленні, умінні знаходити взаємовигідні рішення (win-win).

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.
У випадку можливих запитань, прохання телефонувати нам (056)374-94-10 (12), dnipro@bisc.org.ua.

Вебінар відбудеться в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федереальною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: