Власників, керівників та менеджерів бізнесу запрошують взяти участь в опитуванні щодо інновацій

18 січня 2021 о 13:27 - 1286

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Власників, керівників та менеджерів бізнесу запрошують взяти участь в опитуванні щодо інновацій

Фонд підтримки реформ в Україні проводить опитування підприємців та керівників бізнесу «Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди».

Про це повідомили організатори.

Мета опитування – визначити, які інновації впроваджує український бізнес, які фактори перешкоджають бажаному впровадженню інновацій та які кроки може зробити держава для того, щоб допомогти компаніям вдосконалювати їхні продукти та послуги.

До опитування запрошують власників, керівників та менеджерів бізнесу. Заповнити невелику онлайн-анкету просять до 31 січня – посилання.  

Бенефеціаром проєкту виступає Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Крім цього, результати опитування будуть використані для того, щоб навчити студентів бізнес-навичкам та допомогти їм у розробці практичних пропозицій для вдосконалення інноваційності підприємств.

Це навчання планується втілити у форматі бізнес-акселератора у співпраці з партнером ІЕД, Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Студенти отримають досвід співпраці з бізнесом та візьмуть участь у створенні інноваційних рішень, що відповідають потребам компаній.

Результати цього опитування стануть цінною інформацією щодо потреб бізнесу, пов’язаних з інноваціями.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: