Власникам та топ-менеджерам середніх і великих компаній розкажуть про нові шляхи розвитку бізнесу

20 жовтня 2020 о 19:00 - 1703

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Власникам та топ-менеджерам середніх і великих компаній розкажуть про нові шляхи розвитку бізнесу

30 жовтня відбудеться одноденний онлайн курс «Технологія прийняття стратегічних та щоденних управлінських рішень в умовах турбулентності», що відбудеться на платформі ZOOM, повідомляє Дніпропетровська торгово-промислова палата у Facebook.

Тренінг для тих, хто хоче освоїти принципово нові шляхи розвитку свого бізнесу. Учасники зможуть знайти кореневу причину постійного «гасіння пожеж» та вирішити складну проблему свого бізнесу або особисту.

В результаті навчання учасники навчаться ставити під сумнів власні припущення, швидко та ефективно вирішувати бізнес-дилеми в умовах турбулентності ринку. Подивляться на власний бізнес з точки зору принципово іншої логіки до його ведення та зможуть знайти нові шляхи для розвитку.

 Підприємці, що пройдуть курс, матимуть змогу впродовж 1 місяця після закінчення навчання на методологічну підтримку від тренера Юлії Плієвої, директорки Apple Consulting®.
Спеціалізується на стратегічному менеджменті, продажах та маркетингу, системному мисленні, умінні знаходити взаємовигідні рішення (win-win).
Вартість участі у тренінгу складає 1560 грн. з ПДВ/компанія*, для членів Дніпропетровської ТПП / ТПП України вартість навчання складає 1200 грн. з ПДВ/компанія.
*Можливість підключити до 3 учасників від однієї компанії.
Реєстрація за посиланням.
У випадку можливих запитань, прохання телефонувати нам 📞 (056)374-94-10 (12), 📧 mes@dcci.org.ua, контактна особа Євгенія Бойко.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: