Понад 200 курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у патріотичній акції до Дня державного герба. Це перший такий захід з початку повномасштабного вторгнення.
Про це йдеться на сайті закладу.
Майбутні правоохоронці вишикувалися спочатку за контуром державного символу. Далі – сформували слово “воля” за допомогою жовто-синіх стрічок.
За допомогою жовто-синіх стрічок курсанти сформували слово “воля”.
“Тризуб має безліч значень і трактувань. Одне з найвідоміших – слово «воля», зашифроване у зображенні історичного символу”, – розповіла організаторка акції, фахівчиня відділення культурно-масової роботи Ольга Кузіна.
За її словами, зараз, як ніколи, українське суспільство об’єднане спільною думкою – прагненням залишатися вільними людьми, крок за кроком йти до перемоги та повної незалежності.
Раніше “Лица” повідомляли:
- У Дніпрі надзвичайники врятували жінку з понівеченої у ДТП автівки
- Загиблому на війні спортсмену з Дніпра просять присвоїти звання Героя України посмертно