Виробники плодоовочевої продукції можуть долучитися до німецької програми сприяння імпорту

12 квітня 2021 о 14:38 - 452

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Виробники плодоовочевої продукції можуть долучитися до німецької програми сприяння імпорту

Українська плодоовочева асоціація (УПОА) запрошує вітчизняних виробників плодоовочевої продукції долучитися до Програми Німецького Центру сприяння імпорту (IPD), що дозволить стати успішним гравцем міжнародного ринку овочів та фруктів.

Завдяки участі в Програмі компанії отримають змогу дізнатися, як створити успішну експортну стратегію та розвивати процеси управління зовнішньою торгівлею.

Крім того, фахівці Німецького Центру сприяння імпорту (IPD) надають необхідні знання щодо контролю якості продукції та її вдосконалення з урахуванням основних стандартів, що діють на міжнародному ринку.

Також фахівці IPD навчать розробці детального плану дій щодо виходу компанії на експортні ринки, зокрема, розробці та втіленню маркетингового плану для експорту з визначення цілей експорту, бюджету та стратегій компанії.

Велике значення в рамках навчань учасників Програми надається питанням експортного менеджменту та формування цінової політики. При цьому фахівці IPD орієнтуються лише на практичний досвід. Важливо, що компанія-учасник зможе отримати цінні безпосередні контакти та провести особисті зустрічі з потенційними клієнтами з цільових експортних ринків. Таким чином, учасники отримають не тільки інформацію про цільовий ринок та особливості торгівлі на ньому, знання про конкретний продукт та законодавчі норми та правила торгівлі на тому чи іншому ринку, але й матимете можливість приступити до безпосередньої реалізації власної експортної стратегії.

Послуги фахівців IPD розраховані на виробників свіжих фруктів та овочів, натуральних інгредієнтів для продуктів харчування, косметичної галузі та фармацевтики, а також зрізаних квітів та технічної деревини.

Процедура включення компаній до Програми передбачає наступні етапи:

1) Заповнення профілю компанії за спеціальною формою;

2) Оцінювання з боку німецьких експертів Програми щодо відповідності компанії критеріям для участі в Програмі;

3) Ознайомча зустріч між представниками Програми і компанії у форматі онлайн;

4) Візит консультантів Програми на підприємство;

5) Рішення щодо включення компанії в Програму.

Долучення компанії до Програми надає змогу брати участь у тренінгах, виставках, місіях імпортерів та отримувати висококваліфіковану індивідуальну підтримку з боку фахівців IPD.

Якщо виникли питання щодо успішного входження на нові ринки збуту за допомоги IPD, можна звернутися до фахівців Програми за телефонами:

(066)781-98-79, (093)045-89-13 ( консультант IPD в Україні Людмила Півнюк);

e-mail: pivniuk@importpromotiondesk.de

Програма IPD підтримується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ), Федерацією німецької оптової торгівлі, зовнішньої торгівлі та послуг (BGA) та організацією Sequa gGmbH.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: