Коли почнуть капремонт головної дощової «артерії» середмістя Дніпра

01 лютого 2022 о 19:00 - 4510

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Коли почнуть капремонт головної дощової «артерії» середмістя Дніпра

Наприкінці лютого цього року у Дніпрі розпочнеться капітальний ремонт колектора зливової каналізації по вулиці Князя Володимира Великого.

Цей колектор – головна «артерія», до якої стікає уся дощова вода із центру міста.

Про це повідомляє Дніпровська міськрада.

Ремонтні роботи (попередньо) триватимуть близько пів року. Про це під час пресконференції 31 січня повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

«Ще за радянських часів колектор уклали діаметром 400 мм – цього вкрай замало та це не відповідало тодішньому проєкту. Крім того, зливові колектори мають йти під нахилом, аби вода стікала у випуски. Цей колектор у деяких місцях має нахил у зворотному напрямку, з’явилися злами. Таким чином міська влада виправляє помилки, яким понад 50 років. Новий колектор матиме діаметр 1000 мм – це розмір навіть із запасом. Труба буде полімерна, у ній не збиратиметься мул. Також вона служитиме щонайменше 50-60 років», – зазначив Михайло Лисенко.

Новий колектор частково прокладатимуть закритим методом – через проколи.

Проте через велику кількість комунікацій у центрі міста використовуватимуть і відкритий спосіб – ритимуть траншеї.
Тож через це у середмісті частково перекриватимуть рух або тимчасово звужуватимуть проїжджу частину.

«Я заздалегідь перепрошую у всіх водіїв нашого міста за незручності. Про всі обмеження на дорогах ми повідомлятимемо додатково. Це ті роботи, які необхідно провести. Усі пам’ятають велику калюжу, яка за найменших опадів утворювалась біля Центрального мосту. Цьогоріч ми позбудемося цієї проблеми», – додав Михайло Лисенко.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: