Відеокамери в офісі Міськавтопарк за 150 тисяч прикрутить друг екс-директора КП Сергія Писаренка

07 грудня 2020 о 15:00 - 850

AvatarVirsavia Gonchar


Відеокамери в офісі Міськавтопарк за 150 тисяч прикрутить друг екс-директора КП Сергія Писаренка

18 листопада КП «Міськавтопарк» Дніпровської міськради провело тендер на монтаж системи відеоспостереження в своєму офісі на Січових стрільців, 18. Торги пройшли за спрощеною процедурою. Перемога дісталася ФОПу Івченко Роману Альбертовичу, який запитав за свої послуги 147 709 гривень.

Про це повідомляється у “Бюро Днепр UA“.

Івченку Міськавтопарк дістався «у спадок» від КП «Дніпродорсервіс». У 2018-2019 рр. «Дніпродорсервіс» заплатило Роману Івченко 9,72 мільйона гривень за ремонт світлофорів і поставку пристроїв зниження швидкості.

Івченко не є рядовим підрядником. Він – друг Германа Назаренка, зятя нардепа 8 скликання Юрія Берези. Романа Івченко в компанії Германа і Катерини Назаренко і їхніх спільних друзів можна знайти на багатьох фото в соцмережах.

Свого часу Назаренко і Писаренко були помічниками Юрія Берези.

Саме при Писаренку в Дніпрі стався масштабний і, за своєю суттю, незаконний переділ паркувального ринку. Саме Сергій Писаренко завів на паркоринок під виглядом «солідного іноземного інвестора» фірму «Парк Сервіс Груп», що очолюється його ж другом Сергієм Кириченко, і заробляє сьогодні в обхід бюджету Дніпра мільярди на міських парковках.

Влітку 2017 року Писаренка, який успішно провернув схему, змінив Дмитро Омельченко. Сергій Писаренко, за чутками, керувати КП продовжив. Офіційне звільнення знадобилося для відводу очей: багато галасу наробив переділ паркувального ринку. Невипадково, що офіс Писаренка після того, як він пішов з Міськавтопарку, розташувався по сусідству з офісами КП і «паркт Сервіс Групі». Так, на сайті Індустріального райради, депутатом якого був Писаренко, значиться, що приймальня екс-директора «Міськавтопарк» перебувала в офісі 328 на Героїв Майдану, 1.

КП «Горавтопарк», до того, як перебратися на Січових стрільців, 18, знаходилося в офісі 324 на Героїв Майдана, 1.

Знаходиться на Героїв Майдану, 1 і «паркт Сервіс Груп».

У документах ФОПа Івченка Романа Альбертовича, який зібрався закріпити камери в офісі Міськавтопарку, міститься довідка про наявність матеріально-технічної бази. Офіс Івченка знаходиться також на Героїв Майдану, 1.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: