У Дніпропетровській облраді обговорили протидію поширенню наркоманії серед неповнолітніх

22 червень 2023 о 10:54 - 3932

Avataradmin


У Дніпропетровській облраді обговорили протидію поширенню наркоманії серед неповнолітніх

З початку поточного року на території області зареєстровано 12 фактів наркотичного отруєння серед дітей.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній раді.

Наразі в освітянських закладах створено 61 клас безпеки, де працівники ДНСНполіцейські та педагоги працюють з дітьми.

Учасники Координаційної ради з протидії поширенню наркоманії серед неповнолітніх на засіданні 21 червня прийняли рішення сформувати алгоритм дій для батьків при виявленні ознак наркотичного сп’яніння у дитини.

Серед іншого було обговорено ініціативу обласної прокуратури стосовно впровадження в області скандинавського проєкту «Барнахус» для захисту дітей, постраждалих від насилля.

За словами начальника відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству обласної прокуратури Олени Курінної, цей проєкт дозволить опитувати дитину не у приміщеннях офіційних органів, а у спеціальній кімнаті.

“Формат залученості до розмови представників одночасно різних правоохоронних, правозахисних, судових та соціальних органів дозволить обмежити кількість таких зустрічей і за одну таку зустріч можна буде з’ясувати всі питання. Разом із тим через непрозоре скло постраждалий не бачитиме, хто ставить питання, отже, не матиме додаткового стресу”, – каже чиновниця.

Раніше «Лица» також писали про те, що Кривий Ріг та норвезький муніципалітет Лінгдал стали партнерами.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: