Відбулася перша зустріч естонських представників бізнесу з підприємцями Дніпропетровщини

22 квітня 2021 о 16:14 - 660

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Відбулася перша зустріч естонських представників бізнесу з підприємцями Дніпропетровщини

22 квітня відбулася перша зустріч естонських представників бізнесу з підприємцями Дніпропетровщини, які зацікавлені у створенні і розвитку свого бізнесу з іноземними партнерами.

Про це повідомила Дніпропетровська торгово-промислова палата (ДТПП), яка і була організатором заходу.

У заході презентували себе 16 українських і 17 естонських підприємств, що працюють в різних галузях: виробництво та експорт товарів, міжнародні перевезення, хмарні рішення для бізнесу, проєктування та інжиніринг, металообробка, біоенергетика. Представники бізнесу отримали можливість презентувати свої компанії і встановити індивідуальні ділові контакти із зацікавленими підприємствами.

Член правління Українсько-Естонської торгової палати Віталій Галицьких в своєму виступі, представляючи ділову Естонію, зробив акцент на коректності естонської податкової системи, яка сприяє комфортній роботі бізнесу у країні. Також естонська сторона представила віртуальне резидентство – програму, запущену урядом Естонії в 2014 році, яка дозволяє неестонцям отримувати доступ до естонських сервісів, таких як реєстрація підприємств чи банківські послуги, а також до єдиного європейського ринку.

Всім зацікавленим у встановленні ділових зв’язків з Естонією пропонують звертатись до Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Центр підтримки експорту УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати, тел.: (056) 374-94-10 (12, 09), e-mail: export@dcci.org.ua.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: