Відбулася остання перед виборами сесія обласної ради

10 жовтня 2020 о 10:00 - 25710

verasta3verasta3


Відбулася остання перед виборами сесія обласної ради

Відбулася остання перед виборами сесія обласної ради: депутати прийняли низку рішень, голова облради Святослав Олійник подякував депутатському корпусу за роботу.

Депутати на XXV-тій сесії обласної ради проголосували за стипендії лікарям, що лікують хворих на COVID -19.

Півтора мільйони гривень з резервного фонду області додатково спрямують на виплату стипендій медичним та іншим працівникам, які безпосередньо працюють з хворими на COVID-19.  КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» – 800 тис. грн та КП «Дніпропетровська обласна клiнiчна лiкарня iмені I.I. Мечникова» – 700 тис.

Також проголосували за нові авто швидкої допомоги.

Обласному центру екстреної медичної допомоги передбачено майже 4 млн грн для придбання 7 автомобілів швидкої медичної допомоги. Окрім того, депутати прийняли рішення, що 74 нових авто для усіх бригад швидкої в області, центр зможе взяти у лізинг. Ці авто обслуговуватимуть 1,2 млн людей всієї Дніпропетровщини.

Проголосували за додаткове фінансування на придбання тестів ПЦР.

9 млн грн виділено на придбання тестів та витратних матеріалів для виявлення коронавірусу методами ПЛР та ІФА.

За підтримку водоканалів.

Прийняли рішення 7,5 млн грн спрямувати Синельниківському міському водоканалу. Ці кошти мають піти на виплату боргів водоканалу та забезпечення безперебійного водопостачання жителям.

Нагадаємо: обласна рада веде комплексну роботу, щоб  об’єднати міські водоканали, Аульський воловід, канал Дніпро – Західний Донбас  між собою в єдиний технологічний комплекс, що виробляє якісну воду для мешканців області.  Вже досягнуте головне завдання – виключена загроза постійного відключення водоканалів від електропостачання.

Вводиться в експлуатацію Будинок ігрових видів спорту «Олімпійські резерви».

З обласного бюджету на будівництво загалом було передбачено 192 млн грн. Найближчим часом відбудеться відкриття цього сучасного і унікального комплексу.

Виконані роботи:

Шість поверхів будівлі зведено.

Прокладені мережі тепла, електро- та водопостачання.

Зроблена покрівля, вікна, вітражі та інше. Виконані  внутрішні оздоблювальні роботи.

У будинку ігрових видів спорту  розташовані зали для бадмінтону, баскетболу, волейболу та тенісу, тренажерна зала, зала для дзюдо, зона відпочинку, масажна та мокра парна кімната, відділи для спортсменів, тренерів, пункт допінг-контролю і багато іншого.

Святослав Олійник подякував всьому депутатському корпусу за плідну роботу протягом останніх п’яти років.

«Ми будували не дитячі майданчики, ми будували парки, вулиці, школи, дитячі садки, стадіони і спортзали. Будували по всій області.

Хто тільки не привласнював собі ці заслуги – і глави ОДА,  і їх радники, і мери міст, і керівники ОТГ. Але багато хто забув сказати спасибі своїм депутатам облради.

Всі депутати були лобістами своїх територій, відстоювали їх інтереси. Кожному депутату не соромно з’являтися на своєму окрузі і звітувати перед своїми виборцями. Бажаю кожному, хто далі йде на вибори, вдалих перегонів».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: