Від власника зруйнованої квартири в Дніпрі Феміда «умила руки»

15 березня 2021 о 11:35 - 1339

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Від власника зруйнованої квартири в Дніпрі Феміда «умила руки»

Суд відмовив власнику квартири у знесеному будинку в задоволенні позову до Дніпровської міської ради, ТОВ «Інтерсервісбуд» та ТОВ «Виробничо-комерційне підприємство «Проммонтаж реконструкція».

Про це повідомляється в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Йдеться про квартиру № 3 в домі 10 по вул. Ламаної (Соборний район) у місті Дніпро.

«Наприкінці жовтня позивач, проїжджаючи повз будинок за адресою АДРЕСА_2, побачив, що будинку, в якому знаходиться його квартира, більше немає – його було знесено разом із декількома іншими будинками, які знаходились поряд», – йдеться в документах суду.

У google-maps ще зберіглося зображення знесеного дому.

Скрин даних google-maps

Сьогоднішній стан

 

Зараз на місті знесеного будинку знаходиться автопарковка супермаркету Dmart.

«Особисто Єрмолаєв сміявся мені в лице і пропонував «компенсацію за квартиру» у розмірі $200 за «квадрат». Квартиру я придбав під офіс, але міськрада заборонила мені робити вихід на «червону лінію». Я останній раз там був більш, ніж три місяці до знесення будинку», – розповів «Лицам» власник квартири Валерій Ілющенко.

Замість будинку із своєю квартирою він побачив щит

«Нове будівництво виставково-торговельного комплексу на розі вулиць Ламаної та Михайла Коцюбинського в м. Дніпро» від 04 червня 2019 року за № ДП 010191551222».

Згодом власник квартири встановив, що будівництво веде ТОВ «Інтерсервісбуд», генпідрядник ТОВ «ВКП «Проммонтаж-Реконструкція».

«Це просто беспредєл у нас в місті коїться з приходом Філатова. Я все бачив за 50 років життя в Дніпрі, але такого беспредєлу при жодному міському голові не бачив», – додає Валерій Ілющенко.

Інформація з Реєстру речових прав

 

Валерій Ілющенко у січні 2020 подав до суду позов про відшкодування матеріальної і моральної шкоди та поновлення порушеного права власності.

25.02.2020 Жовтневий районний суд у справі 201/595/20 виніс ухвалу: зобов’язати Дніпровську міську раду, Управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпропетровської міської ради та забудовників надати відомості та документи про роботи за адресою будинку № 10 по вул. Ламаній.

Однак 29.04.2020 колегія суддів Дніпровського апеляційного суду у складі головуючого судді Пищиди Миколи Миколайовича, суддів Ткаченко Ілони Юріївни та Каратаєвої Людмили Олексіївни постановила:

«Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтерсервісбуд» задовольнити.

Ухвалу Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 25 лютого 2020 року скасувати, у задоволенні клопотання про витребування доказів – відмовити.

Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її прийняття та оскарженню не підлягає».

Тоді 03.03.2021 Жовтневий районний суд, «оцінивши надані і добуті докази», виніс рішення про відмову Валерію Ілющенко в задоволенні позову.

Раніше «Лица» розповідали про кримінальне провадження за передачу Департаментом по роботі з активами Дніпровської міськради в оренду ТОВ «Інтерсервісбуд» (код 35340388, м. Дніпро, вул. Собінова, 1) будівлі поліклініки ДЦПМСД №2 на вулиці Європейській, 14 по заниженій ціні.

23 вересня 2020 року це кримінальне провадження було закрите «з підстав відсутності в діянні складу кримінального правопорушення».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: