Ветеранів АТО/ООС з Дніпропетровщини запрошують в проєкт з адаптації військових навичок до мирної професії

05 листопада 2020 о 12:12 - 1019
Ветеранів АТО/ООС з Дніпропетровщини запрошують в проєкт з адаптації військових навичок до мирної професії

Бійців АТО/ООС з Дніпропетровщини запрошують долучатися до проєкту «Військовий імунітет у цивільній професії». Він покликаний допомогти ветеранам адаптувати свій бойовий досвід до мирної кар’єри.

Про це розповіли в управлінні з питань учасників АТО облдержадміністрації, передає прес-служба ДніпроОДА.

«Після демобілізації наші захисники починають нове мирне життя. Багато з них здобувають новий фах. Та коли влаштовуються на роботу, не кажуть про свій військовий досвід. Мовляв, все, чому навчилися на передовій, навряд знадобиться, – зазначив в.о. начальника управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Олександр Чумак. – Насправді такі вміння корисні. А гарна нагода дізнатися, як їх можна використати під час цивільного працевлаштування – долучитися до проєкту».

Спеціально для ветеранів з Дніпропетровської області розроблять посібник із покроковою інструкцією. Там, зокрема, будуть поради як подати військовий досвід у резюме та під час співбесіди. А ще – приклади колишніх ветеранів, які вже застосували здобуті навички у цивільній кар’єрі.

Проводитимуть й онлайн-розмови. Приєднатися до них зможуть роботодавці, військові, HR-спеціалісти. Буде нагода ставити запитання спікерам, ділитися власними історіями з працевлаштування.

Проєкт «Військовий імунітет у цивільній професії» втілює команда ГО «Центр зайнятості Вільних людей». Ініціатива – в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду королівства Нідерландів.

Аби взяти участь, потрібно зареєструватися. Електронна пошта для довідок –lina.machulska@gmail.com.

 

Поділитися: