Верховний суд України наказав “Укрзалізниці” виплатити майже 1,8 мільярди одній з офшорних компаній

09 липня 2021 о 22:00 - 2764

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Верховний суд України наказав “Укрзалізниці” виплатити майже 1,8 мільярди одній з офшорних компаній

Верховний суд України наказав “Укрзалізниці” виплатити майже 1,8 мільярди кредитної заборгованості одній з офшорних компаній VR Global Partners.

Такою новиною поділились у biz.censor.net.

8 липня відбувся Верховний суд, який відхилив скаргу “Укрзалізниці”, щодо стягнення кредитної заборгованості на суму $ 66 млн (1,8 млрд грн за поточним курсом) на користь компанії VR Global Partners, L.P., зареєстрованої на Кайманових островах.

В лютому 2019 року “Промінвестбанк” поступився права вимоги до “Укрзалізниці” з дисконтом 30% по ряду кредитних договорів для компанії VR Global Partners – партнеру групи ICU в проєктах “зеленої” енергетики.

Та вже у липні 2019 року Верховний суд відхилив касаційну скаргу АТ “Укрзалізниця” на рішення Господарського суду Києва і постанову Північного апеляційного господарського суду про передачу “Промінвестбанком” кредитних договорів “Укрзалізниці” компанії VR Global Partners.

Загальна сума заборгованості “Укрзалізниці” перед VR Global Partners, L.P., яка є предметом стягнення у судах, становить близько $ 250 млн.

20 квітня 2021 року Верховний суд України наказав “Укрзалізниці” виплатити інвестиційному фонду VR Global Partners, L.P. (“VRGP”) повну суму боргу. Державна виконавча служба відкрила виконавче провадження щодо “Укрзалізниці” та заарештувала її банківські рахунки на суму до сплати VRGP. Однак, за даними VRGP, Печерський районний суд виніс постанову від 9 березня 2021 року у справі про заборону списання грошових коштів з рахунків залізничної компанії в задоволення будь-яких вимог VRGP.

Раніше «Лица» також писали про те, що не зважаючи на збитки через COVID-19, “Укрзалізниця” запустила поїзд між Дніпром та Авдіївкою.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: