«Велике будівництво» співпрацює з пісчаними нелегалами через фіктивні компанії

13 липня 2021 о 08:00 - 5247

Євген ОхайнийЄвген Охайний


«Велике будівництво» співпрацює з пісчаними нелегалами через фіктивні компанії

“Велике Будівництво” на Дніпропетровщині. Компанія «Автомагістраль-Південь» потрапила до скандалу з приводу співробітництва з нелегальними копачами та закупівлі піску через фіктивні фірми за значно меншими цінами, ніж вказані в тендерах.

Новинами з цієї події поділились в ІП “Стопкор”.

В дописі говориться, що під час будівництва державою дороги був закуплений пісок у Петриківського рибгоспу, який добував його з кар’єру, а вивозився вантажівками “Автомагістралі”.

Документів на транспортування та постачання піску для автомагістралі не було.

Але керівник рибгоспу розказав, що співпрацює з «Автомагістраль-Південь» через різні фіктивні компанії вже декілька років, які проводили оплату через рахунки рибгоспу.

Ще він пригадав, що пісок куплявся однією такою фірмою. Напевно через те, що ціна на закупівлю матеріалів для дороги купується через фіктивні компанії за значно завищеною ціною. Проходячи через кожну з таких фірм-«прокладок», матеріал зростає у ціні на 10-30%, а іноді ціни може зрости й на 200%.

Так директор компанії постачання піску розповів, що по факту пісок купують на одній, а вже в тендері відзначається ціна в кілька разів вища. Через такі схеми купа грошей “осідає” в кишенях держслужбовців.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: