Вдруге за останні два місяці у Кривому Розі відновлюють пам’ятник жертвам Іловайської трагедії

12 жовтня 2021 о 13:00 - 2592

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Вдруге за останні два місяці у Кривому Розі відновлюють пам’ятник жертвам Іловайської трагедії

А все через те, що любителі поцупити метал без серця й совісті крадуть з пам’ятника гільзи, які у скульптурній композиції виконують роль підставок для квітів.

Про це повідомляє місцевий сайт Оne.kr.ua.

У сквері Героїв, який розташований у Металургійному районі міста пам’ятник жертвам Іловайської трагедії пошкодили вперше, ще 3 серпня. А менш ніж через два тижні металеві гільзи-вази знов привабили своїм блиском вандалів й були вирвані з композиції та зникли.

На цей раз відновлення відбулося зі змінами — гільзи пофарбували у чорне, що збігається з кольоровим мотивом пам’ятника. Таким чином намагаються завадити вандалізму. Чи вийде це, покаже час.

Бої за Іловайськ відбувалися з 18 по 29 серпня між українськими військами з одного боку та російськими найманцями й регулярними військами РФ з іншого. У ході цих трагічних подій Україно-російської війни окупанти розстріляли українські колони військових на марші, коли вони рухались через гуманітарний коридор, виходячи з оточення. У тих боях за період з 7—31 серпня 2014 року загинуло 368 українських воїнів, 18 вважають зниклими безвісти.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: