В Україні видали порадник про дотримання гендерної чутливості в ЗМІ

06 травня 2021 о 17:00 - 1294

Євген ОхайнийЄвген Охайний


В Україні видали порадник про дотримання гендерної чутливості в ЗМІ

В Україні презентували електронний посібник «Як наблизити свою редакцію та контент до гендерної чутливості». який допоможе дотримуватися гендерної рівності в медіа.

Про цей чудовий посібник розповіли в Osce.org, координатор проєктів ОБСЄ в Україні.

Голова ГО «Асоціація “Жінки в медіа», членкиня Комісії з журналістської етики та розробник порадника з медіаконсультації Єлизавета Кузьменко роз’яснила чому він вкрай важливий в роботі ЗМІ:

«Дискримінація на робочому місці, домашнє насильство, упереджене ставлення та втрачені можливості – дуже багато суспільних негараздів стається через ґендерні стереотипи, в тому числі й ті, які з’явилися десь у неоліті. ЗМІ можуть або подовжувати цим стереотипам життя, підсилювати їх, або допомагати їх розвіяти та замінити сучасними уявленнями та ідеями, що базуються на поняттях рівності. Журналістам тепер легше буде переходити на “світлу сторону” за допомогою нового Порадника, який містить багато корисних прикладів».

Завантажити посібник можна за посиланням.

Раніше ми повідомляли про те, що правоохоронці Дніпропетровщини викрили нелегальні пасажирські перевезення на окуповану територію.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: