Коломойський володів 13-ма сталеливарними заводами в США, придбаними за гроші з Приватбанку

19 квітня 2021 о 12:30 - 599

AvatarVirsavia Gonchar


Коломойський володів 13-ма сталеливарними заводами в США, придбаними за гроші з Приватбанку

На основі сотень раніше закритих судових документів, звітів федеральних розслідувальних органів, розмов зі співробітниками численних підприємств і інших даних, журналісти видання Pittsburgh Post-Gazette розкрили масштабну мережу нерухомості і підприємств на території США, контрольованих Ігорем Коломойським і його партнерами.

Відзначається, що між 2006 і 2016 роками Коломойський з партнерами володів 13 сталеливарними заводами в різних регіонах США, які були придбані незаконно виведеними грошима з ПриватБанку. Також олігархові належали чотири офісні висотки в центрі Клівленда і престижний готель на 484 кімнати.

За даними видання, на сталеливарних заводах Коломойського в США був дуже низький рівень дотримання техніки безпеки і регулярно траплялися інциденти, в яких робітники отримували травми. Значні порушення були зафіксовані і по дотриманню екологічних норм.

Внаслідок поганого управління, значна частина заводів з часом була закрита, що призвело до втрати  робочих місць. У деяких випадках, через порушення в процедурі податкових відрахувань, травмовані і звільнені працівники мали складності з отриманням належних їм виплат.

Pittsburgh Post-Gazette звертає увагу, що дії Коломойського розслідуються департаментом юстиції США і правоохоронними органами України.

Раніше ми писали, що 5 березня держсекретар США Ентоні Блінкен оголосив про санкції США щодо Коломойського. Бізнесмену, його дружині і дітям заборонений в’їзд в США.

12 березня Президент Володимир Зеленський заявив у відеозверненні, що Україна підтримує рішення США щодо санкцій проти колишніх власників Приватбанку.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: