В с. Майське на Дніпропетровщині зафіксований аномальний приріст виборців (відео)

26 жовтня 2020 о 11:15 - 2970
В с. Майське на Дніпропетровщині зафіксований аномальний приріст виборців (відео)

В с. Майське Синельниківського району до приміщення для голосування прибувають виборці, які зареєструвалися для голосування на дільниці №120505. Раніше «Опора» виявила аномальний приріст виборців в цьому селі.

«Опора»  повідомляла про те, що в селі Майське  Синельниківського району зафіксований значний приріст кількості виборців. Наприклад, за адресою: с. Майське, вул. Нова, 4, для голосування на місцевих виборах зареєструвалися 66 людей, а по вул. Нова, 6 – 37 людей. Спостерігач «Опори»  зафіксував, що за цими адресами розташовані будівлі, непридатні для проживання. Місцеві жителі підтвердили, що там вже давно ніхто не проживає.

Виборці говорять, що працюють в цьому селі, але проживають в інших населених пунктах Дніпропетровської області.

«Опора»  звертаться до правоохоронних органів з проханням  звернути увагу на подібні факти та перевірити, чи наявні в даній ситуації ознаки порушення частини 1 статті 158 Кримінального кодексу України щодо умисного надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або ж ознаки статті 160 Кримінального кодексу України – підкуп виборців.

За коментарями звертайтеся:

Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі «Опора»  зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.

тел.: 0678506592

e-mail:oporavadim@gmail.com

Поділитися: