В Петриківці загинув однорічний хлопчик

24 грудня 2020 о 17:15 - 649
В Петриківці загинув однорічний хлопчик

Вчора, 23 грудня, в Петриківці загинув однорічний хлопчик в результаті нещасного випадку.

Про це повідомили у Facebook.

Малюку ще не було й 2 років, коли сталася трагедія.

Відомо, що дитина знаходилася вдома та, бігаючи, їла шоколад. Але раптово, як це буває з маленькими, перечепився через поріг та впав. Внаслідок чого шматок перекрив дихальні шляхи, вчасно не надана перша допомога й дитина задихнулася.

Щоб такого не трапилось, інструктор з надання першої допомоги «Медичного корпусу» Олексій Турчак розповів, що треба робити в подібних випадках.

Є часткове перекриття дихальних шляхів, а є повне. В першому випадку повітря може проникати до організму, в другому — ні. Дітям старше 3-х років та дорослим необхідно «вибити» чужорідний предмет: бити підставою долоні в міжлопаточну область, удари повинні бути прослизаючі, від низу до верху.

У випадку, коли людина кашляє, необхідно викашляти предмет. Якщо це не можливо, тоді стаємо ззаду, стискаємо руки в кулак, ставимо їх між сонячним сплетінням і пупком і натискаємо в цю зону.

У подібному випадку з малою дитиною: кладемо її на руку таким чином, щоб голова була на долоні, а сідниці — в районі ліктя, та намагаємося акуратно вибити цей предмет поплескуючими рухами, притримуючи голівку.

Нагадуємо дорослим, щоб пильно стежили за своїми маленькими дітьми.

Також ми писали, як травмовану півторамісячну дитину доставили до обласної дитячої лікарні Дніпра.

Поділитися: