Дніпропетровська облрада пропонує кабміну змінити закон “Про вищу освіту”

25 березня 2021 о 16:30 - 1745

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Дніпропетровська облрада пропонує кабміну змінити закон “Про вищу освіту”

У Дніпропетровській обласній раді учасники розширеного засідання постійної комісії з питань сім’ї, молоді та спорту склали листа до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів. У ньому депутати просять внести зміни до Закону України «Про вищу освіту».

Така інформація з’явилась на офіційному сайті Дніпровської обласної ради.

Аби дати шанс обдарованим юним спортсменам та забезпечити спортивне майбутнє закладам вищої освіти України, автори листа пропонують надавати молодим спортсменам  преференції при вступі до ВИШів. А відтак, внести зміни до статті 44 Закону України «Про вищу освіту» шляхом доповнення пункту 3 текстом наступного змісту:

У складанні листа взяли участь члени постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань сім’ї, молоді та спорту, представники управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти, члени управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти.

Як вже писали “Лица”, ідею створення преференцій для спортсменів просуває депутат  облради Михайло Кошляк, нині підсудний по справі за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 189 (Вимагання) КК України.

Повідомляється, що лист підписали представники вищих навчальних закладів, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл, обласних федерацій спорту, громадськості Дніпропетровської області.

«Для осіб, які входять до резерву, кандидатів та членів національної збірної команди України з олімпійських видів спорту та отримали документ про повну загальну середню освіту, прийом на навчання до закладів вищої освіти України здійснюється у межах установлених квот».

Складений лист зі зверненням учасники постійної комісії передали до Кабінету Міністрів України.

Раніше ми повідомляли про те, що дніпровець Богдан Нікішин у складі команди українських фехтувальників здобув путівку на Олімпіаду.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: