В Іларіоновому за програмою «Велике будівництво» звели дитсадок на 115 місць (фото, відео)

17 вересня 2020 о 06:00 - 4822

verasta3verasta3


В Іларіоновому за програмою «Велике будівництво» звели дитсадок на 115 місць (фото, відео)

Просторі та світлі кімнати, енергозберігаючі технології та сучасний дизайн. У селищі Іларіонове завершили будівництво дитячого садка. Його звели «з нуля». Нині там роблять останні штрихи та закуповують меблі. Цей проєкт – частина програми Президента України «Велике будівництво». Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Завершили масштабне будівництво в Іларіоновому. Це дуже важливий інфраструктурний проєкт. Адже на появу дошкільного закладу уся громада чекала багато років. І ось нарешті основні роботи завершено – нині садочок готують до вводу в експлуатацію. Вже незабаром 115 малюків з Іларіонового та навколишніх сіл зможуть піти до комфортного та сучасного дитсадка», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Дитсадок на 115 місць звели «з нуля» біля Іларіонівської опорної школи. Підрядники вже завершили основні будівельні роботи – утеплили фасад та облаштували його різнокольоровими панелями, оздобили внутрішні приміщення, уклали пішохідні доріжки й встановили гойдалки.

Поряд на території побудували модульну котельню, яка опалюватиме садочок. А на даху змонтували сонячні панелі.

Нині підрядникам лишилося навести лад усередині будівлі та встановити меблі. Їх закуповують коштом місцевого бюджету.

Незабаром у дитсадку зможуть розміститися шість груп – одна ясельна та ще п’ять для дошкільнят молодшого, середнього та старшого віку.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: