В Дніпропетровській області масово “летять голови” посадовців

02 березня 2021 о 10:00 - 726

Євген ОхайнийЄвген Охайний


В Дніпропетровській області масово “летять голови” посадовців

Але таких начальників й не шкода, адже вони хабарники та тільки шкоду державі наносили.

Як повідомляють в поліції, загальна сума неправомірної вигоди, яку вимагали зловмисники, сягає майже 300 тисяч гривень!

За гроші люди с портфелями та посадами обіцяли вирішити різного роду питання: від дозволів на польоти повітряних куль до зміни цільового призначення земель.

Хабарник-голова ОТГ вимагав 2.500 доларів за надання дещо специфічного дозволу — на польоти повітряних куль над територією громади. Чоловіка затримали під час перерахування на його картку частини хабаря у 20.000 грн.

Його колега та теж хабарник з іншої ОТГ області вимагав дещо скромнішу суму (50.000 грн.) за те, що надасть в оренду землі під розміщення на території сільради зовнішніх рекламних носіїв. Але йому не судилося отримати весь хабар. Після перерахування на його карту першого «траншу» у 3.000 грн. чоловік був затриманий.

Третім фігурантом став – головний архітектор однієї із райдержадміністрацій в області. Цей пан вимагав 40.000 гривень неправомірної вигоди також за вирішення питання стосовно дозволів на розміщення рекламних конструкцій на території однієї з ОТГ. За відпрацьованою правоохоронцями схемою, хабарник отримав на картку частину бажаного (у цьому випадку 16.000 грн.), а потім на його руках замкнулися кайданки.

“Останній з викритих зловмисників – голова тієї ж РДА. Посадовиця вимагала 5.000 доларів США неправомірної вигоди. За таку суму обіцяла допомогти зі зміною цільового призначення 2 га земельної ділянки з «ведення особистого селянського господарства» на «індивідуальне садівництво». Затримали зловмисницю після того, як вона отримала 5.000 гривень на паливну картку однієї із мережевих АЗС”, – йдеться в повідомленні силовиків.

Також ловці хабарників повідомляють, що всі їх затримані отримали підозри за статтею: “Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою“.

Ловили на гарячому посадовців-перевертнів співробітники управління стратегічних розслідувань у Дніпропетровській області, слідчі обласного управління поліції за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.

Раніше ми повідомляли про те, що на Дніпропетровщині судитимуть злочинну групу на чолі з колишнім посадовцем РДА за розтрату бюджетних мільйонів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: