В Дніпрі вандали знищують відреконструйовану школу

02 червень 2021 о 15:00 - 9771

Євген ОхайнийЄвген Охайний


В Дніпрі вандали знищують відреконструйовану школу

В Дніпрі вандали знищують відреконструйовану у 2020 році школу №5 Новокодацького району.

Про таку неприємну новину повідомили у Facebook.

Народний депутат Юрій Мисягін написав дуже обурливий пост про те, як нелюди знищують майно держави у відремонтованій з податків громадян школі.

Торік коштом субвенції з державного бюджету територію школи відремонтували, витративши 7,4 мільйона гривень.

Тоді облаштували: бігові доріжки, паркани, клумби, тренажери. Та все це зараз вирізається, руйнується та псується місцевими неблагополучними особами.

“Я, як громадянин Дніпра, України і народний депутат просто про **** їв !!!! На особистий прийом прийшла директор школи, вся в сльозах. Все, що зробили, планомірно знищують вандали. Ночами люди, не обтяжені почуттям інстинкту самозбереження, ріжуть паркани, ламають замки на воротах, виламали вже два тренажера і до того ж ссут і паскудять, вибачте за подробиці. Про закладки я взагалі мовчу. Деякі це ще і на відео знімають”, – пише нардеп Мисягін.

Депутат додав, що замість вирішення більш глобальних проблем доводиться займатися організацією охорони шкільної території, щоб вандали не рознесли стадіон остаточно. Вдень у школи є охорона, а вночі доведеться звернутись до міської мерії аби виділили машину для нічних чергувань.

Дуже обурює, коли нормальні люди намагаються зробити країну та місто кращім та більше європейським, але є ті, хто все це руйнує.

Раніше «Лица» також писали про те, що у дніпровських школах відбулось свято останнього дзвоника.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: