В Дніпрі створили Veteran Hub і зачинили на карантин

12 листопада 2020 о 09:00 - 1207

Євген ОхайнийЄвген Охайний


В Дніпрі створили Veteran Hub і зачинили на карантин

У Дніпрі запрацював новий простір для бійців АТО/ООС та їхніх рідних – Veteran Hub. Про це повідомляє сайт Дніпропетровської облдержадміністрації.

Veteran Hub – це осередок для роботи, навчання та консультацій.

У закладі можна отримати безкоштовні консультації юриста та психолога, поради з пошуку роботи. Скористатися також є можливість послугами окремої зони коворкінгу та простіром для презентацій, які оснащені мультимедійними засобами.

«Ідея створити центр для ветеранів та їхніх рідних, військових і полонених, родичів загиблих та зниклих безвісти виникла у громадської організації «Побратими». У 2018-му перший такий простір відкрили у Києві, у вересні 2020-го – у Вінниці, і ось нарешті – у Дніпрі“, – розповіла регіональна менеджерка Veteran Hub у Дніпрі Катерина Есманова.

Поки триває карантин Veteran Hub працюватиме дистанційно. Отримати консультацію фахівців можна буде в онлайн-режимі». Для цього працює сайт простору та сторінка в соцмережі.

Також в онлайн-режимі можна дивитися за будівництвом станціі метро в Дніпрі, а ще в такому режимі вимушені святкувати день народження закладу лікарі одної з лікарень міста.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: