В «АТБ» запроваджують обмеження на продаж товарів соціальної групи одному покупцю

28 лютого 2022 о 20:00 - 7626

Регіна ОрловаРегіна Орлова


В «АТБ» запроваджують обмеження на продаж товарів соціальної групи одному покупцю

Компанія «АТБ-Маркет» запроваджує обмеження продаж товарів соціальної групи одному покупцю. Обмеження діють із 28 лютого у всіх магазинах торгової мережі «АТБ».

Таке рішення компанія прийняла для запобігання створенню штучного дефіциту та ажіотажу у зв’язку з військовим станом.

Про це інформує з посиланням на прес-службу «АТБ».

Зокрема, хліб, батони, крупи, цукор, сіль, макаронні вироби, олія будуть відпускатися у кількості не більше 2 одиниць в одні руки.

«Наголошуємо, що на сьогоднішній день магазини торгової мережі АТБ працюють у посиленому режимі. Магазини, що знаходяться в зоні безпосередніх бойових дій, закриваються, але при стабілізації ситуації вони продовжують свою роботу. Впроваджено плани дій щодо забезпечення безпеки співробітників цих магазинів. Проводиться погодинний моніторинг у всіх регіонах присутності компанії. Компанія «АТБ-Маркет» в умовах військової агресії здійснює свою діяльність у посиленому режимі, контролює ситуацію та вирішує проблеми безперебійного постачання товарів. Основні зусилля компанії на сьогодні спрямовані на виконання своєї головної місії – забезпечення населення продуктами харчування та товарами першої необхідності», – повідомили у «АТБ-Маркет».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: