Уряд затвердив протиепідемічні заходи під час проведення виборів

01 жовтня 2020 о 10:10 - 3211

verasta3verasta3


Уряд затвердив протиепідемічні заходи під час проведення виборів

На позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

Зокрема, проводитиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг усім особам, які заходять до приміщень для голосування та приміщень виборчих комісій.

  • Антисептики для рук повинні знаходитися на вході до приміщення виборчої комісії та в приміщеннях для голосування.
  • Потоки виборців, на вхід та на вихід, повинні бути розділені.
  • У приміщеннях буде нанесена розмітка для дотримання дистанції не менше 1 метра.
  • Рекомендується забезпечити одночасне перебування виборців у приміщенні з розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів.
  • Члени виборчої комісії повинні сидіти на відстані не менше 1 метра один від одного, або застосовувати фізичні бар’єри, наприклад, прозорі екрани.
  • Перед входом до приміщення виборці повинні обробити руки дезінфікуючими засобами, перебувати у респіраторі або захисній масці.

При цьому члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Виборці, які перебувають на самоізоляції, можуть здійснювати голосування за місцем перебування.

Для цього потрібно не пізніше 20:00 23 жовтня подати у виборчу комісію відповідну заяву та довідку медустанови про стан здоров’я (перебування на самоізоляції).

У день голосування таким виборцям необхідно самостійно, не передаючи в руки членам виборчої комісії, показати документ, який підтверджує особу та громадянство України.

Штаб «Слуга Народу» Дніпро зазначає, що засоби захисту повинні мати усі члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розміщені приміщення для голосування та приміщення виборчих комісій.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: