Уряд запевнив, що кількість безробітних в Україні зменшилась на третину

18 серпня 2021 о 08:57 - 13267

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Уряд запевнив, що кількість безробітних в Україні зменшилась на третину

Міністр економіки України Олексій Любченко запевнив, що кількість безробітних зменшилась на третину.

Про це повідомили на Урядовому порталі.

“Станом на 16 серпня 2021 року кількість офіційно зареєстрованих безробітних склала 315 тисяч осіб. Це на 179 тисяч осіб або 36 % менше, ніж на цю дату минулого року. Збільшення рівня зайнятості та зменшення кількості безробітних – результат запровадження Урядових програм з підтримки розвитку економіки та бізнесу”, – прокоментував Міністр економіки України Олексій Любченко.

Також Олексій Любченко проанонсував додаткові урядові заходи щодо створення робочих місць та працевлаштування безробітних під час реалізації загальнодержавних цільових, регіональних, інвестиційних та інших програм і проектів, замовником яких є органи державної влади.

«Під час реалізації таких програм та проектів окремий фокус – на виконання показників працевлаштування, у тому числі на створення нових робочих місць. Будемо постійно моніторити та контролювати цей процес. Мета – економіка повинна відновлюватися та кількість офіційно працевлаштованих громадян повинна змінюватися попри ті виклики, як то можливі нові карантинні обмеження, пов’язані з новими мутаціями коронавірусу як в Україні, так і у світі», – підкреслив він.

Раніше «Лица» також писали про те, що в уряді прогнозують здешевлення соняшникової олії.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: