Уряд припиняє допомогу ФОПам з дітьми

07 серпня 2020 о 13:00 - 10643

adminadmin


Уряд припиняє допомогу ФОПам з дітьми

В умовах жорстких карантинних обмежень державну підтримку насамперед потребували фізичні особи-підприємці, оскільки їх діяльність була тимчасово обмежена. Найбільш уразливими стали сім’ї з дітьми, тому Урядом було прийнято тимчасову антикризову програму щодо посилення соціального захисту сімей з дітьми в період карантину. А саме, прийнято рішення про надання допомоги фізичним особам-підприємцям, у яких є діти віком до 10 років.

З квітня по липень цього року 137 фізичних осіб-підприємців м. Нікополь отримали 1 мільйон 300 тисяч гривень державної допомоги на дітей за цією програмою.

Виплати надавалися підприємцям, які працюють за спрощеною системою оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку. Про це повідомляє пресслужба Нікопольської міськради.

Послаблення карантинних обмежень дало змогу більшості фізичних осіб-підприємців відновити свою діяльність, тому Кабінет Міністрів України відповідною постановою № 641 від 22 липня 2020 року прийняв рішення завершити цю державну програму та  припинити з 1-го вересня 2020 року виплати тимчасової допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: