Укрзалізниця підвищить вартість квитків на 3%

10 грудня 2021 о 12:00 - 12619

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Укрзалізниця підвищить вартість квитків на 3%

З 10 грудня АТ “Укрзалізниця” підвищить вартість квитків для пасажирів, проте зменшить комісійний збір, що здешевить бронювання квитків.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відтепер комісйний збір буде коштувати 22 грн, при тому, що раніше він коштував 30 грн. Загалом квитки для пасажирів стануть дорожчими на 3%.

Такі зміни у тарифікації послуг компанії повинні принести їй додаткового прибутку у 6 млн гривень кожного місяця. У прес-службі компанії повідомляють, що ці кошти будуть спрямовані на покращення систем продаж та інші технічні проблеми.

Як повідомили у прес-службі, АТ “Укрзалізниця” не планує підвищення цін на пасажирьскі квитки у 2022 році, проте буде створений новий підхід до формування ціни, що буде залежати від популярності маршруту, а також часу, коли на нього купляють квиток. Це повинно допомогти економити тим, хто замовляє квиток завчасно.

Нагадаємо, за 11 місяців поточного року АТ “Укрзалізниця” заробила 227 млн гривень чистого прибутку. У 2022 році компанія планує збільшити обіг вантажів майже на 4%, а обіг пасажирів на понад 14%. Така кількість пасажирів дійде до 80% обігу від докризового пасажирообігу.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: