Україна змінить правила в’їзду для невакцинованих громадян і іноземців

30 липня 2021 о 09:00 - 3761

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Україна змінить правила в’їзду для невакцинованих громадян і іноземців

Україна змінює правила перетину кордону, зокрема поверне ПЛР-тестування для в’їжджають невакцинованих українців і іноземців.

Про це повідомляє Ukrrudprom.

“Самоізоляція або обсервація невакцинованих від COVID-19 буде сприяти контролю і зменшить шанс нового спалаху. Для громадян України, які виїхали до моменту набрання постановою чинності, повернення додому буде безперешкодним. З набранням чинності постанови громадяни України продовжать безперешкодно перетинати кордон за наявності хоча б одного щеплення від COVID-19 “, – сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

При цьому, за словами міністра, іноземці при відсутності повного курсу вакцинації повинні мати негативний результат тесту, страховий поліс.

“У разі відсутності повного курсу вакцинації у іноземця, хоча б однієї дози щеплення у громадянина України при перетині кордону буде запропоновано встановити додаток” Вдома “. Ця програма почне контролювати самоізоляцію через 72 години, якщо за цей час людина не отримає негативний результат тесту на території України. У разі позитивного результату людина відправляється на самоізоляцію або на лікування. За цей час починається епідрозслідування “, – пояснив міністр.

За словами Ляшка, постанова набере чинності через сім днів після офіційної публікації.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: