Україна утримується в ТОП-10 світових експортерів курятини

30 липня 2021 о 17:00 - 2645

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Україна утримується в ТОП-10 світових експортерів курятини

Україна посідає сьоме місце в рейтингу світових постачальників замороженої курятини.

Про це повідомляє Finance.ua.

Зазначається, що світовим лідером з експорту курятини стійко залишається Бразилія. У 2020 році країна експортувала м’яса птиці на 5,5 млрд дол. США.

Друге місце з показником в 2,8 млрд дол. належить США. Третє – Нідерландам. Минулого року Нідерланди експортували м’яса птиці на 1,1 млрд дол.

Україна з показником в 478,8 млн дол. посідає десяте місце в рейтингу.

Водночас найбільший в Україні виробник і експортер курятини, агрохолдинг МХП за рік наростив експорт на 23%. У першому півріччі 2021 року МХП експортував 191,3 тис. тонн курятини, тоді як у першому півріччі 2020 — 170,5 тис. тонн (+ 12%).

«Незважаючи на складні часи, МХП продовжив дотримуватися стратегії як географічної диверсифікації, так і оптимізації продуктового міксу, направляючи основні обсяги експорту курятини в основному в країни Близького Сходу і Північної Африки. Загальний експорт курятини в першому півріччі 2021 року склав близько 57% проти 52% за I півріччя 2020 року від загального обсягу продажів курятини», — розповіли в МХП.

Довідка:

МХП – «Миронівський хлібопродукт» – найбільше в Україні підприємство з виробництва сільськогосподарської продукції, розташоване в невеликому місті Миронівка Київської області, на частку якого припадає понад 50% виробництва м’яса птиці в країні. Генеральний директор – мільярдер Юрій Косюк.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: