Україна попросила у США 4 млрд доларів для відновлення зрошення

06 вересня 2021 о 18:00 - 2689

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Україна попросила у США 4 млрд доларів для відновлення зрошення

Україна сподівається залучити американські кредити на загальну суму $ 4 млрд для відновлення інженерної інфраструктури зрошувальних систем і розвитку зрошувального землеробства.

Про це повідомляє Ukrrudprom.

Згідно з оприлюдненими  даними, фінансування цього проекту планується здійснювати за кредитні кошти на загальну суму $ 4 млрд.

Реалізація проекту запланована на період з 2022 з 2030 рік. При цьому в разі відсутності кредитного фінансування втілити цей проект не представляється можливим, зазначено в документі.

Напередодні в прес-службі Мінагрополітики заявили, що великі міжнародні агрокомпанії Cargill і Lindsay підтвердили своє бажання сприяти в реалізації реформи зрошення в Україні, оскільки бачать в цьому проекті довгострокову стратегічну перспективу.

За словами міністра Романа Лещенка, міністерство веде переговори щодо державно-приватного співробітництва при реконструкції систем зрошення в південних областях з компаніями з Ізраїлю, США, Франції і Китаю.

Як повідомлялося, розпорядженням Кабінету міністрів №1567-р від 21 жовтня 2020 року був затверджений план заходів щодо реалізації Стратегії зрошення і дренажу в Україні на період до 2030 року.

Зокрема, він передбачає: модернізацію і будівництво внутрішньогосподарських зрошувальних систем, відновлення і модернізацію дренажних систем, підвищення водозабезпечення для розвитку зрошення.

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: