У жовтоводській школі «Перспектива» оновили стадіон та шкільне подвір’я (фото)

21 грудня 2020 о 16:45 - 2577

AvatarVirsavia Gonchar


У жовтоводській школі «Перспектива» оновили стадіон та шкільне подвір’я (фото)

У Жовтих Водах реконструювали стадіон школи №6 «Перспектива» та завершили благоустрій шкільного подвір’я.

Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Яскравий «спортивний магніт» створили для учнів цілого мікрорайону Жовтих Вод. У школі №6 тепер є футбольне міні-поле, смуга перешкод, бігова доріжка. Сама школа – також оновлена. Її місцеві жителі називають невеличким куточком Європи. Ще під час реконструкції навчального закладу вирішили одночасно взятися і за стадіон та благоустрій прилеглої території. Адже діти повинні тренуватися у комфортних умовах, грати у командні ігри, розвиватися фізично», – зазначив голова ДніпрОДА Валентин Резніченко.

Старий стадіон перевтілили кардинально за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Обладнали баскетбольний і гандбольний майданчики з нетравматичною основою. Встановили тренажери, смугу перешкод, яскраву дитячу ігрову зону з гойдалками і каруселями. Поряд на футбольному полі зеленіє професійне штучне покриття, для вболівальників змонтували трибуни. А ще там є сектор для стрибків у довжину, гімнастичний куточок, бігова доріжка.

«На реконструйованому стадіоні можна буде влаштовувати змагання – і футбольні, і легкоатлетичні. А ще за проєктом ми привели до ладу територію навчально закладу», – сказав начальник виробництва підрядної організації Сергій Левадний.

Шкільний двір виклали тротуарною плиткою, окрему частину – заасфальтували. Подбали й про озеленення – висадили клени, берези, горобини, кущі спіреї.

В школі №6 Жовтих Вод навчаються понад 600 учнів та працює декілька гуртків.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: